קיצור תורים באמצעות מסופון קופה רושמת עם סליקת אשראי

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
בתי עסק רבים משתמשים בקופה הרושמת שכוללת מסופון סליקת אשראי, מכיוון שזו מאפשרת ליהנות מיתרונות רבים. מאמר זה יצא לבחון את היתרון הבולט ביותר – קיצור תורי ההמתנה. בשורות הבאות נפרט בפניכם את כל המידע החיוני שנוגע למסופון המתקדם ונסביר איך הוא מאפשר להביא לקיצור ההמתנה של הלקוחות בבתי העסק השונים. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתצאו מומחים בנושא.
קיצור תורים באמצעות קופה רושמת נייידת

קופה רושמת עם סליקת אשראי – המכשור המתקדם ביותר

מסופון סליקת אשראי שכולל גם קופה רושמת הוא מכשיר מתקדם שמקושר לחברות האשראי באמצעות שרת חיצוני. המכשיר מאפשר לבצע פעולות שחיוניות לכל בית עסק באשר הוא. ניתן לנהל באמצעותו את בית העסק, אבל לא רק. שכן, הוא מאפשר גם לבצע סליקה של כרטיסי אשראי. זו ההזדמנות לציין כי עד לפני כמה שנים, היה נהוג לבצע סליקה מובנית דרך הקופה. בשנת 2019 בנק ישראל זירז את ההליך של הטמעת תקן שנקרא EMV והדבר הוביל לביטול הסליקה ה"מיושנת". כך שבעצם, מרבית העסקים כיום משתמשים במכשירים שתומכים בתקן החדש שנמצא בקופה הרושמת עם סליקת האשראי.

כך המסופון פועל

השימוש במסופון קופה ממוחשבת מאפשר להזין מוצרים ועסקאות דרך הקופה. בניגוד לבעבר, אין צורך להעביר את כרטיס האשראי בתוך הפס המגנטי המובנה שבקופה. שכן, המכשיר המתקדם מאפשר ללקוח להעביר את הכרטיס שלו באופן עצמאי במסוף הסליקה. חשוב להדגיש כי עסקאות שמתבצעות מעל ל – 300 ₪ עם כרטיסים שיש בהם צ'יפ, מצריכות הזנה של הקוד הסודי, בעוד עסקאות מתחת לסכום זה, אינן מחייבות הזנה של הקוד.

השימוש במסופון מייעל את התנהלות העסק

השימוש במסופון קופה רושמת בבית העסק מאפשר בראש ובראשונה לקצר את זמני ההמתנה בדרכים שונות. הראשונה נוגעת לתפריט הזמין והיעיל שלו. שכן, מלבד אפשרות התשלום הנוחה, ניתן גם להשתמש בפיצ'רים הבאים:

  • מצלמת אבטחה
  • משקל קופה
  • סריקת ברקוד
  • הוצאת דו"חות

אם לא די בכך, המסופון המתקדם גם מזהה בעיות שאירעו במהלך התשלום. במצבים שכאלה, ניתן לקבל תמיכה מלאה מספק המכשיר מרחוק (כך שאין צורך להמתין להגעתו של טכנאי). בשלב זה ניתן לראות כי  עובדות אלו מאפשרות להעניק שירות מקצועי ומהיר מצד בית העסק, תוך קיצור משמעותי של זמני ההמתנה.

כך תבחרו במסופון מתקדם

לקוחות מביני עניין יבחנו את המסופון שקיים בבית העסק טרם ביצוע העסקה, כדי לבדוק שהוא כולל מערכת סליקה מאובטחת ומתקדמת. אם תרצו להעניק ללקוחותיכם את הביטחון המבוקש, תצטרכו להכיר מקרוב שני תקנים חשובים. הראשון נקרא תקן EMV  והשני, תקן PCI. המטרה של תקן ה – EMV היא למנוע הונאות שעשויות להתבצע בכרטיסי האשראי של הלקוחות. המטרה של תקן ה – PCI  היא להגן על נתוני האשראי בסביבת העיבוד, האחסון וההעברה. כל בעל עסק צריך לבחור במסופון שכולל את התקנים הללו, כדי להימנע מדליפות של פרטים אישיים. זו ההזדמנות לציין כי בעלי עסקים שלא יעמדו בתקנים המחמירים, עשויים לשלם קנסות גבוהים לחברות האשראי.

השורה התחתונה

בעלי עסקים צריכים שתהיה ברשותם קופה רושמת ניידת עם סליקת אשראי שתאפשר להם ליהנות מיתרונות רבים, כאשר הבולט שבהם הוא קיצור זמני ההמתנה. בשלב זה הינכם יודעים שבחירה של קופה זו צריכה להתבצע תוך היכרות עם התקנים החשובים שהוצגו לעיל. לכן, עליכם להשתמש במסופון המתקדם של חברת J.P. TRADE שעומד בתקנים אלה ויאפשר לכם לנהל את העסק על הצד הטוב ביותר.

שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
הדפסת-קבלה-של-קופה-רושמת
דוגמאות לקבלות

דו"חות הקופה הרושמת – כספרית/ קופה רושמת מדפיסה דו"חות כספיים לפי מחלקות, קודים , קופאים/יות, פריטים ועוד!
מדפיסה דו"חות בעברית סיכום ביניים X, סיכום סוף יום Z סיכום מצטבר אוטומטי סיכום תקופתי (לדוחות מע"מ) ועוד.
מדפיסה דו"חות וסיכומים יומיים של עסקאות בכרטיסי אשראי

קרא עוד »
דילוג לתוכן