כלים לסיוע ברישום הכנסות לעסק

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
רישום הכנסות בעסק מהווה חלק אינטגרלי מפעילות עסקית תקינה. כדי ליצור מאזן נכון שיוביל לייעול ומינוף העסק יש להקפיד על רישום חשבונאי מדויק. חישוב מדוקדק של הכנסות מול הוצאות בעסק ובניית גרף עסקי המציג את תנודתיות הרווח וההפסד באופן חודשי הם פעילויות בסיסיות עבור ניהול תקין של עסקים בכל סדר גודל. מעוניינים לייעל את צורת רישום ההכנסות בעסק? ריכזנו לפניכם את הכלים היעילים ביותר בעסק לרישום הכנסות.
סופרים אגורות ידנית - צריכים כלים שיעזרו ברישום הכנסות בעסק

קופה חכמה לצורכי ניהול חשבונות יעילים

העולם עם הפנים קדימה לכיוון מסחר באמצעות שירותי טכנולוגיה מתקדמים. זה הזמן לנטוש את ספרי החשבונות ולגנוז את תמונת החנווני שעיפרון נעוץ מעל אוזנו ולקדם בשלום את הבשורה בתחום רישום ההכנסות בעסק: קופות חכמות. קופה רושמת ממוחשבת מהווה מחשב ייעודי עבור צרכי העסק המתחבר למגוון ממשקים חשובים. בנוסף, ניתן באמצעותו להפיק חשבוניות וקבלות ולהוציא דוחות המתאימים ספציפית לעסק מסוים. כלי טכנולוגי זה מהווה התייעלות עסקית נכונה עבור בעלי עסקים המציעים שירותי מכירה של סוגי מוצרים או שירותים.

קופה רושמת פונקציונלית

לפני רכישה של קופה ממוחשבת חכמה חכמה רצוי לבדוק שהיא אכן מציעה את האופציות הרלוונטיות עבור העסק הספציפי שלכם: מעוניינים לרכוש קופה רושמת למסעדה? קופה רושמת למכוני יופי? קופה לקיוסק? עבור כל עסק ישנן דרישות ספציפיות המתבטאות במישור החשבונאי לצד מישורים נוספים כגון: ניהול מועדון לקוחות, חיבור עם סוגי ממשקים שונים ועוד. ברכישת קופה רושמת הקפידו לוודא שאכן ניתנת אופציה של הפקת דוחות ורישום כל פעולה המתבצעת וכן רישום התקבולים השונים למעקב צמוד אחר מידת ההכנסות בחברה.

עמדת מכירה ניידת

קיימות אופציות לרישום הכנסות גם כשמדובר בדוכני מזון או פודטראקס ניידים. בעבר, בעלי עסקים התקשו לעזוב את בית העסק מכיוון שמכירה באמצעים ניידים לא היתה מאובטחת מספיק וכן צורת החישוב היתה מורכבת. כיום, באמצעות קופות רושמות חכמות ניידות ניתן לבצע רישום נוח ומדויק של כל אופני התקבול וכן ליהנות מאבטחה מלאה של קופת המזומנים. כך מתרחבות אפשרויות ביצוע העסקאות והעסק יכול להניב רווחים גבוהים יותר.

חשיבות הקופה הממוחשבת בעסק

JP trade - הנציגה הבלעדית בישראל לקופות רושמות וממוחשבות- "כספרית"

 

קופה רושמת מתקדמת לעסק נדרשת להכיל תוכנה ייעודית עבור רישום מדויק של ההכנסות של העסק לרבות אופני התשלום, כל התקבולים, זיכויים וסיכומים. בנוסף לכך חשוב שהקופה תתממשק עם שעון הנוכחות ודווחי השעות של העובדים, מעקב אחר המלאי ועוד. קופה ממוחשבת בעסק היא למעשה מערכת המחשוב הראשית ובאמצעותה ניתן לנהל את מאזן הכספים בחברה בצורה מסודרת והרבה יותר יעילה מבכל אופן אחר.

מה עוד צריכה להכיל קופה רושמת לעסקים?

מלבד מערכת ניהול והנפקת דוחות עבור ספרי הנהלת חשבונות, יש לדאוג שהקופה הרושמת תכיל "שפתיים" המיועדות לקריאת כרטיסי האשראי וכן מערכת התקשרות עם חברת האשראי. בנוסף, קופה רושמת לעסק נדרשת להדפסת שוברי אשראי וקבלות וכן התחברות לממשקי מכשירי קצה כדוגמת: משקלים וקוראי ברקוד. בנוסף, קופה ממוחשבת תכיל מגירה לאגירה מאובטחת של מזומנים, מסך מגע לשימוש נוח של הקופאי וכן צג לקוח לשקיפות מלאה של הקופאי מול הלקוחות.

רישום חשבונאי בעסק – כך עושים זאת נכון ובקלות

ניהול פיננסי נכון של העסק יקבע בסופו של תהליך האם העסק רווחי ויש להמשיך בהתנהלות העסקית השוטפת ולהקפיד על פעולות שימור או במידה והוא אינו רווחי כרגע – איך ניתן להוביל אותו אל היעד. בכל מקרה, רישום הכנסות זהו הצעד הראשון בדרך לרווחים עסקיים. קופה רושמת ממוחשבת של ג'יי פי טרייד הינה כלי יעיל, נוח, איכותי ומקצר זמן עבור כל עסק.

שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
בעל עסק מחזיק מחשבון גדול
המשמעות של השקעה בקופות רושמות איכותיות עבור העסק שלכם

בכל הנוגע לניהול עסק, קופה רושמת יעילה ואמינה היא מרכיב חשוב שמשמש כיום בתור כלי מרכזי לעיבוד עסקאות, ניהול מלאי ושמירה על רישומים פיננסיים מדויקים. במאמר זה, נפרט ונסביר מדוע כל-כך חשוב לא להתפשר על איכות הקופה הרושמת שמשמשת את העסק שלכם. באמצעות השקעה בקופה רושמת איכותית תוכלו לייעל את התפעול, לשפר את חווית הלקוח, לשפר את אמצעי האבטחה ולהסיר ממכם כל דאגה בנוגע לנושא של עמידה בתקנות המס.

קרא עוד »
קופה רושמת לעסק - איך לבחור - דגם kps lucky door
איך לבחור קופה רושמת לעסק ואיך לבחור את הספק המתאים?

אם יש לכם עסק, בוודאי אתם יודעים כי היום קופה רושמת היא מצרך שאתם לא יכולים לוותר עליו. עם התקדמות הטכנולוגיה בעולם המודרני, בכל התחומים, קופות רושמות הפכו לא רק למוצר לחישוב והנפקת חשבוניות, אלא הרבה יותר מכך. היום בעזרת קופה רושמת ממוחשבת אתם יכולים לבצע ניהול של מועדון לקוחות, מעקב וניהול של המלאי, ניהול עובדים, מבצעים, תשלום בהקפה ועוד מגוון עצום של פעולות נוספות. לכן היום קופה רושמת ממוחשבת הינה מצרך חשוב שיכול לסייע לכל אחד לנהל את העסק בצורה טובה יותר ולכן אל תוותרו על רכישה של קופה כזו. אז איך בוחרים קופה רושמת לעסק? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

קרא עוד »
איש חושב על התנהלות עסקית ברגע קבלות מקופות רושמות
התנהלות עסקית נכונה בעזרתן של קופות חכמות

העולם לקראת שינוי מהפכני. חדשני. חכם. טלפון חכם, בית חכם – כל אילו שירותים טכנולוגיים שעם הזמן הופכים להיות חלק אינטגרלי משגרת החיים שלנו.
שאלתם את עצמכם היכן החכמה הטכנולוגית פורצת דרך עבור עסקים, חברות וארגונים?
ובכן, גם ארגונים ועסקים שונים כבר מבינים שכדי להרוויח חובה להיות ראשונים בתחום וכדי להיות ראשונים בתחום אין אופציה אחרת מלבד שימוש בטכנולוגיה חכמה.

קרא עוד »
דילוג לתוכן