התנהלות עסקית נכונה בעזרתן של קופות חכמות

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
העולם לקראת שינוי מהפכני. חדשני. חכם. טלפון חכם, בית חכם - כל אילו שירותים טכנולוגיים שעם הזמן הופכים להיות חלק אינטגרלי משגרת החיים שלנו. שאלתם את עצמכם היכן החכמה הטכנולוגית פורצת דרך עבור עסקים, חברות וארגונים? ובכן, גם ארגונים ועסקים שונים כבר מבינים שכדי להרוויח חובה להיות ראשונים בתחום וכדי להיות ראשונים בתחום אין אופציה אחרת מלבד שימוש בטכנולוגיה חכמה.
איש חושב על התנהלות עסקית ברגע קבלות מקופות רושמות

עסקים ברחבי העולם עוברים לשימוש בקופות רושמות חכמות על מנת לייעל את הנהלת החשבונות בעסק וממילא למקסם רווחים. קראו על התנהלות עסקית חכמה בעזרתן של קופות רושמות חכמות.

איזו קופה רושמת אתם צריכים עבור העסק שלכם?

מיקסום חוויות הקניה והמכירה בעסק שלכם וכן ייעול מערך ניהול החשבונות עשויים להיות ישימים בהחלט באמצעות קופה רושמת מהסוג החכם של חב' ג'יי פי טרייד, בעלת מסך מגע מובנה המאפשרת תמיכה בכל צורות התשלום הקיימות בשוק, בנוסף לרישום מדוקדק של כל התקבולים לרבות הוצאת דוחות רלוונטיים לניהול ספרי ניהול החשבונות הפנימיים בעסק. קופה רושמת חכמה אידיאלית עבורכם היא כזו המותאמת אישית לצרכי החברה המביאה פתרונות ספציפיים לצרכי העסק.

קופה רושמת ממוחשבת – הלב הפועם של העסק

קופה לעסק מרכזת את הפעילות העסקית בעסקים רבים בהתייחס לתקבולים בצורות השונות: באשראי ובמזומן.

עד לפני שנים מספר הייתה הקופה הרושמת – מגירת כסף מאובטחת למזומנים ומנפיקת חשבוניות/קבלות בלבד. כיום, התרחב היקף המשרה של הקופה הרושמת וקופה רושמת ממוחשבת הינה מחשב עסקי לכל דבר ועניין. באמצעותה ניתן לבצע רישום מדויק של תקבולים, וכן בדיקה וקריאה של כרטיסי אשראי, הדפסה של דוחות רצויים וכן ביצוע התקשרות עם חברות האשראי למתן אישור לביצוע תשלום מצד הלקוח. לקופות רושמות ממוחשבות ישנה יכולת התחברות למבחר סוגי מכשור קצה לרבות: משקל דלפק, קוראי ברקוד, מצלמות אבטחה ועוד.

משתמשים בקופה רושמת ישנה? רכשו עוד היום קופה רושמת ממוחשבת חכמה וייעלו את ההתנהלות העסקית שלכם לצורך מקסום רווחי החברה.

סליקת אשראי וניהול מועדון הלקוחות

העובדים בקופה שלכם ייהנו מכלי ניהול מתקדמים שיעניקו מענה שימושי מול הלקוחות. התקן חשוב אותו מספקת קופה רושמת חכמה הונו סליקת אשראי בתקן EMV באופן מהיר וקל כולל הוצאת חשבונית מודפסת על המקום בצירוף עם אישור התשלום.

כלי משמעותי נוסף הינו הכלי לניהול קשרי לקוחות באמצעות ניהול מועדון לקוחות פעיל, בעזרת הקופה הרושמת. קופה רושמת חכמה מאפשרת מתן הגדרות למערכת ביחס למבצעים והנחות עבור חברי מועדון מה שעשוי לשמר מעגל לקוחות קבוע. כל העדכונים ושינויי ההגדרות עבור מועדון לקוחות פעיל ניתנים לשימוש במערכת אחת ידידותית ונוחה לתפעול.

בחרו בתוכנה נוחה לתפעול

לא כל אנשי השירות בחברה עשו תואר אקדמי, חשוב אם כן לייצר מערכת נוחה וקלה לתפעול גם עבור מי שאינו בקי בשימוש בקופות רושמות. כיום, שוק הקופות הממוחשבות מציע תוכנות הפעלה ידידותיות במיוחד למשתמש שניתן ללומדן בתוך פרק זמן קצר – דוגמת כ"כספרית" מבית גי.פי. טרייד" – שתקצר עבורכם משמעותית את זמן ההכשרה ותאפשר לכם להעסיק עובדים חדשים בעסק מבלי לחשוש מביצוע טעויות רישום העלולות לפגוע בעסק.

קופות רושמות מתקדמות – הצלחה בינלאומית

מכיוון ששאלת הייעול העסקי טורדת בעלי עסקים רבים, הרי שמעבר לפתרון הקופה הרושמת הממוחשבת הפך להיות מגמה כלל עולמית. בעלי עסקים רבים עושים את החישוב ששווה השקעה חד פעמית בקופה רושמת ממוחשבת המייצרת רווח גדול כתוצאה מהתייעלות במישור ניהול החשבונות, הדרכת עובדים חדשים והתמצאות במערכת וכן שירות לקוחות איכותי יותר המאפשר מתן מענה יעיל מיידית.
קופה רושמת ממוחשבת – הדור הבא של ההצלחה העסקית.

שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
בעל עסק מחזיק מחשבון גדול
המשמעות של השקעה בקופות רושמות איכותיות עבור העסק שלכם

בכל הנוגע לניהול עסק, קופה רושמת יעילה ואמינה היא מרכיב חשוב שמשמש כיום בתור כלי מרכזי לעיבוד עסקאות, ניהול מלאי ושמירה על רישומים פיננסיים מדויקים. במאמר זה, נפרט ונסביר מדוע כל-כך חשוב לא להתפשר על איכות הקופה הרושמת שמשמשת את העסק שלכם. באמצעות השקעה בקופה רושמת איכותית תוכלו לייעל את התפעול, לשפר את חווית הלקוח, לשפר את אמצעי האבטחה ולהסיר ממכם כל דאגה בנוגע לנושא של עמידה בתקנות המס.

קרא עוד »
דילוג לתוכן