קופות רושמות ממוחשבות ייעודיות למסעדות

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
ג’יי. פי. טרייד מציעה ללקוחותיה קופה למסעדה עם טכנולוגיה מתקדמת עם שליטה ובקרה, ממשק ידידותי ונגיש, ניהול חכם, תפעול פשוט ונוח וביצועים מעולים.
עובדת במסעדה מקבלת הזמנה באמצעות קופה ממוחשבת למסעדה

קופות למסעדה 

חברת ג’יי. פי. טרייד משווקת קופות רושמות ממוחשבות למסעדה, קופות רושמות ממוחשבות לחנות להשכרה וכן קופות רושמות ממוחשבות ללקוחות עסקיים מכל הסוגים. ג’יי. פי. טרייד הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברות איכות מהמובילות בתחום, המייצרות קופות רושמות בטכנולוגיות המתקדמות והאמינות ביותר. מוצרי הדגל של החברה נקראים “כספרית” – קופות רושמות ממוחשבות למסעדה שהן גם משולבות. "כספרית “ALL IN ONE”  תומכת בכל צורות קבלת התשלום, לרבות קבלת כרטיסי אשראי.

קופה למסעדה - קופה , מלצרית ואורחים במסעדה עם הכיתוב: קופה למסעדה קופות רושמות ממוחשבות למסעדות נועדו על מנת לספק את הצרכים ההיקפיים והמלאים של המסעדנים ולדאוג להעניק מערכת מפותחת וחכמה בזמן אמת.. J.P. Trade

מה אנחנו מציעים בקופה למסעדה

ג’יי. פי. טרייד מציעה ללקוחותיה טכנולוגיה מתקדמת עם שליטה ובקרה, ממשק ידידותי ונגיש, ניהול חכם, תפעול פשוט ונוח וביצועים מעולים.
קופות רושמות ממוחשבות למסעדה כוללות:

  • ניהול ומעקב לקוחות
  • ניהול שולחנות
  • ניהול עובדים
  • ניהול פיננסי

קופות רושמות ממוחשבות למסעדה “כספרית” של המותג  ג’יי. פי. טרייד הן כל מה שהמסעדה שלכם צריכה על מנת לקיים ניהול יעיל ותקין.

עם קופה למסעדה של “כספרית”, המסעדה שלכם תרוץ קדימה ותבטיח השפעה מכרעת על התפקוד הכללי של העסק. קופות רושמות ממוחשבות למסעדות נועדו על מנת לספק את הצרכים ההיקפיים והמלאים של המסעדנים ולדאוג להעניק מערכת מפותחת וחכמה בזמן אמת.

כמו כן, חברת ג’יי. פי. טרייד מציעה קופות רושמות ממוחשבות לחנות להשכרה וגם קופות רושמות ממוחשבות ללקוחות עסקיים שונים.
אנו דואגים להמשיך לפתח את המערכת שלנו על מנת להעניק ללוחותינו את המוצר השלם והמושלם שישרת אותם לאורך זמן, יחסוך משאבים וכסף, יגדיל את היקף מתן השרות והמכירות ויספק פתרונות מתקדמים לניהול העסק.

שיפור המוצרים שלנו

אנו נמשיך ונעשה הכל על מנת לשפר ולייעל באופן תמידי את המוצרים שלנו. אנו עושים שימוש בתוכנות ובחומרות חדשניות ומתקדמות עבור הקופות שלנו. אנו חרטנו על דגלינו איכות ללא פשרות, יחס אישי ואדיב, שרות מקצועי ומחירים תחרותיים. חברת ג’יי. פי. טרייד מובילה מותג של קופות רושמות שהוא אמין, חזק אסתטי, יעיל ומתקדם הכולל את כל מרכיבי החומרה ביחידה אחת. הקופות שלנו חדשניות, חכמות ומתקדמות ויחד עם זאת קלות ונוחות לתפעול. קופה למסעדה של  “כספרית” יכולה לקרוא כרטיסי אשראי, ברקודים, יש לה מדפסת מובנת, מגירות כסף, יציאות לחיבור משקל, יציאות למדפסת ועוד. המותג “כספרית” משווק בלעדית על ידי חברת ג’יי. פי. טרייד והוא נחשב לאחד המותגים המובילים בשוק.

שאלות נפוצות
מערכות קופה הופכות פופולריות יותר ויותר במסעדות מכיוון שהן עוזרות לייעל את תהליך הניהול. על ידי שימוש במערכת קופה, בעלי מסעדות מסוגלים לעקוב אחר הזמנות, מכירות ומלאי בצורה הרבה יותר יעילה. זה מאפשר להם לקבל החלטות טובות יותר בכל הנוגע לניהול הצוות והאספקה שלהם. יתר על כן, מערכות קופה גם מספקות תובנות חשובות לאין ערוך לגבי התנהגות לקוחות שניתן להשתמש בהן למטרות שיווקיות. בסך הכל, מערכת קופה היא כלי שלא יסולא בפז עבור כל מסעדה שרוצה להישאר תחרותית בשוק.
קופה למסעדה נועדה להקל ומהיר יותר על צוות המסעדה לנהל את הפעילות היומיומית שלהם. הוא מספק ממשק משתמש אינטואיטיבי המאפשר להם לגשת במהירות ובקלות למידע, לבצע הזמנות ולעבד תשלומים. בעזרת מערכת קופה, מסעדות יכולות לחסוך זמן, לצמצם שגיאות ולהגביר את שביעות רצון הלקוחות.
שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
מחירי קופה חכמה לעסק?

מהם מחירי קופה חכמה לעסק? המחיר הוא פרמטר שעשוי להיות הפרמטר המרכזי מבחינתכם. הרי לכל בעל עסק יש את התקציב שעומד לרשותו לצורך רכישת קופה

קרא עוד »
התאמת סוג המסך של הקופה - למה זה חשוב - קופת מחשב עם מסך ואישה שסובלת מכאבים בצוואר
התאמת סוג המסך של הקופה – למה זה חשוב?

קופה ממוחשבת היא כלי נחשק לכל בעל עסק אשר עובד באופן קבוע עם ביצוע עסקאות ודורש ייעול ללוגיסטיקה, על עובדה זו אין עוררין. לפני שרוכשים קופה ממוחשבת חשוב לענות, תחילה, על השאלה – למה חשוב להתאים את סוג המסך של הקופה?

קרא עוד »
דילוג לתוכן