מדוע כדאי לכם לרכוש קופת מחשב לעסק?

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מתלבטים האם כדאי לכם לרכוש קופת מחשב לעסק? אנו בהחלט מבינים את ההתלבטות שלכם. הרי כל הוצאה כזאת או אחרת באה על חשבון הוצאות אחרות. לכן כאשר אתם מבצעים הוצאות הקשורות לעסק חובה להיות מאוד זהירים. אך עדיין למרות שהעלויות לא נמוכות, קופה ממוחשבת עשויה להיות פרמטר קריטי. מהם היתרונות שתוכלו להשיג על ידי רכישת קופה שכזאת? אנו כאן על מנת להציג לפניכם את כל היתרונות השונים. כך שתגיעו לרגע האמת לא יהיה לכם מקום לספק.
קופה ממוחשבת עם מסך מגע - קופות ממוחשבות לעסק

קופת מחשב יכולה להתחבר לקופות נוספות

יש לכם מספר קופות שונות בחנות? יש לכם עוד סניפים ברחבי הארץ? קופות מחשב יכולות להיות מקושרות האחד אל השנייה. המשמעות היא שיהיה לכם מאוד קל לעקוב אחרי מה שקורה בכל סניף ובכל קופה. תוכלו לקבל תמונת מצב מדויקת מבלי שתצטרכו לשבור את הראש. זה יתרון משמעותי לכל בעל עסק שאוהב להיות בשליטה. הרי איך תוכלו להיות רגועים מבלי לדעת מה קורה בכל קופה?

קופה ממוחשבת קלה מאוד לתפעול

כאשר הלקוחות מגיעים עליכם לתת להם את השירות הכי טוב שיש. אך מה יקרה אם לא תשתמשו בקופה רושמת? התורים עשויים להיות מאוד ארוכים. קופת מחשב עושה את החיים של כולם לפשוטים במיוחד. כל אחד יכול לדעת בדיוק מה הוא נדרש לעשות על מנת להתקדם. לעובדים יהיה מאוד קל לעבוד, ואתם תוכלו לקצור את הפירות. לא תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם יוצאים מכלל שליטה או לא עומדים בעומס.

קופת מחשב מאפשרת לקבל כרטיסי אשראי

לא מעט מהלקוחות שלכם ירצו לבצע תשלום על ידי כרטיס אשראי. אך מה יקרה במצב שבו לא תהיה לכם קופה ממוחשבת? לא תוכלו לקבל אותם. אתם תמצאו את עצמכם במצב שבו הלקוחות לא יוכלו לשלם. לכן אנו מציעים לכם לא לאכזב את הלקוחות כי זה עלול לחזור כמו בומרנג. רכישת קופה ממוחשבת במקרה הזה תהיה מאוד משתלמת עבורכם. ההוצאה הזאת היא הוצאה שאמורה בעתיד גם להחזיר את עצמה.

שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
קופה ממוחשבת לחנויות

מי מכם מאס לשמוע את כפתור המקלדת בקופה שנשמע כמו כפתור של מחשב ישן? חשבתם לעבור להקליד על המסך? אנו גאים להציג קופה ממוחשבת עם מסך מגע.

קרא עוד »
דילוג לתוכן