קופות רושמות למכירה – מה חשוב לדעת לפני שקונים קופה רושמת

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
כל בעל עסק עם ניסיון רב בתחום, מכיר בחשיבות השימוש בקופה רושמת, אבל לא כל אחד יודע מה הם הדברים שחייבים לדעת רגע לפני שבוחרים קופה למכירה. המאמר הנוכחי לקח את העובדה זו צעד אחד קדימה, במטרה לרכז את כל הנקודות החשובות שצריך להכיר בשלבים הראשוניים, כדי שכל בעל עסק יוכל לבחור את הקופה המתאימה לו ביותר.
קופה רושמת של JP trade - ג'יי.פי.טרייד. הנציגה הבלעדית בישראל לקופות רושמות וממוחשבות

קופות רושמות למכירה יכולות לסייע לכם רבות להתגבר על לא מעט בעיות וקשיים בעת מכירה. חשוב לומר כי לא אחת קורה שיש עומס של אנשים בחנות ועל כן במידה ולא תעשו שימוש באפשרות זו של קופות רושמות הדבר יעכב אתכם משמעותית מה שייצור תורים ארוכים בחנות שלכם. על פי רוב תורים ארוכים גורמים להברחת לקוחות, על כן ניתן לומר כי במידה ועדיין אין ברשותכם קופות רושמות, זה הזמן לבחור קופות רושמות למכירה על מנת לייעל משמעותית את התפקוד בחנות.

תכירו את הקריטריונים שצריך ליישם בשלב הראשוני

 כידוע, קניית קופה רושמת זה לא עניין של מה בכך. מדובר בהליך שמצריך היכרות עם 3 הקריטריונים הבאים:

  • אבטחה ברמה גבוהה
  • תוכנות מתקדמות
  • שירות איכותי

בשורות הבאות יתאפשר לכם להכיר את הקריטריונים הללו מקרוב ולהבין מה החשיבות של כל אחד מהם.

אבטחה ברמה גבוהה

אי אפשר לכתוב על קופות למכירה מבלי לציין את האבטחה המתקדמת שצריכה לבוא לידי ביטוי בדגם הנבחר. שכן, מדובר במכשיר מתקדם שמזין בתדירות גבוהה את פרטיהם האישיים (מספרי תעודות זהות, מספרי כרטיס אשראי) של לקוחות ועובדים. לכן, עליכם לבדוק באופן מעמיק כי בחרתם קופה רושמת שמגיעה עם אפשרויות אבטחה מתקדמות שישמרו על העסק מפני פריצות סייבר.

תוכנות מתקדמות

ניתן להתקין על גבי הקופה הרושמת תוכנות מתקדמות שיאפשרו לכם להעניק שירות מושלם. זו ההזדמנות לציין כי עליכם לוודא מראש אילו תוכנות מותקנות על גבי קופה רושמת למכירה שהוצעה לכם, כדי שתוכלו לבדוק שזו תוכנה ייעודית לקופה שמתאימה לצרכי העסק שלכם. קופה מסוג זה צריכה להכיל בין היתר שעון נוכחות, ניהול ספרים ועוד. שימו לב, מומלץ לקבל סיוע מצד צוותים מיומנים בתחום שיבחרו עבורכם את התוכנה שתתאים לעסק שלכם כמו כפפה ליד.

שירות איכותי

יכול להיות שמצאתם בשלב זה קופות להשכרה או למכירה שעונות על 2 הקריטריונים שצוינו לעיל. אם כך, כדאי שתדעו שעליכם לבדוק עניין חיוני נוסף. מדובר באיכות השירות שיינתן לכם מטעם החברה שמספקת את המוצר. ההמלצה היא לבדוק תחילה שמדובר בחברה אמינה וותיקה, כמו ג'יי פי טרייד, שמספקת שירותי תמיכה בזמינות גבוהה. תוכלו לשאול את נציגיה את השאלות המכוונות הבאות, שיאפשרו לכם להכיר בה מקרוב ולהבין את טיבה:

  • האם היא מעניקה שירות אנושי ואישי?
  • האם יש אפשרות לשלוח טכנאי במידת הצורך?
  • האם אפשר להכשיר את עובדי החברה טרם הפעלת הקופה?

קופות רושמות למכירה – יצליחו לייעל משמעותית את כל ההתנהלות שלכם

חשוב לומר כי כיום קופות רושמות למכירה הפכו שכיחות מאוד. ללא כל צל של ספק קופות ממוחשבות לעסק יכולות לסייע לכם רבות להתגבר על לא מעט בעיות בעת מכירה. ראשית, קופות רושמות יסייעו לכם רבות בחישוב העודף אותו אתם צריכים להשיב ללקוח ובכך הן יחסכו לכם זמן רב. כמו כן מידה כאשר אתם גובים כסף מן הלקוח ומסיימים את המכירה, הקופה הרושמת שלכם תפתח מעין מגירה בה תוכלו לאחסן באופן בטוח ומסודר את הכסף שגביתם מן הלקוחות. על כן ניתן לומר כי הסדר והארגון אשר קופות רושמות יקנו לחנות שלכם יכולים לשפר משמעותית את כל ההתנהלות בחנות.

קופות רושמות למכירה יסייעו לכם בהחזרת עודף ללקוח, אחסון כסף בצורה מסודרת וכן בהוצאת חשבוניות

קופות רושמות למכירה יכולות אף להוציא חשבוניות עבור הלקוחות שלכם. על כן חשוב לומר כי במידה ואתם מעוניינים לחסוך את שלל התהליכים הללו של החזרת עודף עבור הלקוח, אחסון הכסף בצורה מיטבית ומסודרת והוצאת חשבונית ללא כל צל של ספק מומלץ לכם לבחור באפשרות זו של קופות רושמות למכירה.

השורה התחתונה – כך תבצעו רכישה נכונה

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 3 הקריטריונים שחשוב לבדוק טרם רכישת קופה רושמת. בשלב זה אתם יודעים שבחינת קריטריונים אלו באופן מעמיק, תאפשר לכם לנהל את העסק על הצד הטוב ביותר. כעת, נותר לכם רק לפנות למומחים של ג'יי פי טרייד שיאפשרו לכם לבחור את הקופה הרושמת המתאימה לכם ביותר תוך הענקת שירות זמין, מקצועי ואישי.

 

שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
קופה רושמת ממוחשבת קטנה מדגם PAY DEVICE
קופה רושמת קטנה

כל חנות או בית עסק רוצים שיהיו להם לקוחות מרוצים ולקוחות חוזרים. כאשר בעל העסק או מנהל העסק עסוק כל היום בהתנהלות מול לקוחות, קשה מאוד לבצע שימור לקוחות תוך כדי עבודה. באמצעות קופה רושמת קטנה, שימור לקוחות הוא בהחלט אפשרי!

קרא עוד »
קופה ממוחשבת עם מסך מגע - קופות ממוחשבות לעסק
מקימים עסק או משדרגים עסק קיים

קופות ממוחשבות הן הרבה מעבר למה שהיה נהוג לחשוב עד לא מזמן, קופות ממוחשבות הן מרכז הפעילות של העסק, יש שידמו אותן ללב הפועם. ממש לא משנה אם אתם בעלי עסק קטן או רשת חנויות ענפה, קופות ממוחשבות הפכו להיות הכלי היחידי הבלתי מעורער שמאפשר לכם ניהול תקין ואיכותי של העסק שלכם. אם בעבר היחסית לא רחוק שימשו קופות ממוחשבות למניעת גנבה של עובדים או טעויות חישוב הרי שכיום קופות ממוחשבות הן הפתרון המושלם לניהול עסק על כל מרכיביו החל מההתחשבנות מול הלקוחות, ניהול מלאי העסק, ניהול ספקים, ניהול שעות עבודה והפקת דוחות להנהלת חשבונות.

קרא עוד »
דילוג לתוכן