ניהול ספרים באמצעות קופה ממחושבת

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
התנהלות עסקית נכונה מחייבת אחזקה של קופה רושמת בעסק, מעקב הדוק אחר עמידה ביעדים בנוסף למציאת דרכים נוספות עבור ייעול העסק. ניהול ספרים הוא חובה על פי חוק הוראת ניהול ספרים. על פי הרישומים ניתן גם לזהות את יעילות וריווחיות העסק. ריכזנו לכם כאן מידע בנושא, בתור בעלי עסק הפועלים עבור ייעול העסק, אתם צריכים להכיר את האפשרויות לקופה ממוחשבת מאפשרת.
ניהול ספרים באמצעות קופה ממחושבת - כספרית של JP TRADE

מה זה קופה רושמת ממוחשבת?

לצורך ניהול ספרים כל עסק צריך קופה רושמת באמצעותה הוא יוכל לערוך חשבונות בצורה יעילה. אם בעבר בעלי עסקים היו מסתפקים בקופה רושמת ידנית, הרי שהיום כאשר המודעות לחשיבות התנהלות עסקית נכונה התפתחה, מרבית העסקים בישראל מחזיקים בקופה ממוחשבת.

קופה רושמת ממוחשבת היא קופה באמצעותה ניתן להנפיק קבלות, חשבוניות ומסמכים שונים הנדרשים בהתאם להוראת ניהול ספרים. יחד עם זאת, כאשר מדובר בקופה ממוחשבת בעל העסק יכול לקבל דרך הקופה מענה לבעיות ניהוליות צצות. קופה ממוחשבת משמשת ככלי ניהול חכם ויעיל המאפשר הטמעת תהליכי אוטומציה בעסק, הקלה על הדיווח לרשויות המס ניתוח נתונים מקיף ועוד.

למה ניהול ספרים עם קופה ממוחשבת הוא קל יותר?

אם נשווה בין קופה ממוחשבת לקופה רושמת ידנית, נגלה כי הפער הוא גדול ומשמעותי. קופה ממוחשבת מאפשרת סנכרון נתונים מהיר, דיווחים שוטפים בזמן אמת, ובכללי, כאשר בעל עסק בוחן אפשרויות בהן הוא יכול לייעל את העסק, הטמעת קופה ממוחשבת היא אחת הדרכים לכך.

ניהול ספרים ידני ללא קופה ממוחשבת של ג'יי פי טרייד

למה משתלם להחזיק קופה ממוחשבת?

הוראות ניהול ספרים מיושמות בקלות

ברגע שיש קופה ממוחשבת יעילה כמו "כספרית", קל להפיק את הדו"חות הפיננסים השוטפים של העסק. קל יותר לחשב את רווחיות העסק, לקבל נתונים מקיפים כמו לדוגמא להתרשם ממצב יתרת המלאי בחנות. קופה ממוחשבת תוכל להפיק דו"חות פיננסים, טבלאות לניתוח נתונים, יתרות, רישום הכנסות והצעות ייעול בהתאם להגדרות שהגדיר בעל העסק.

התנהלות עסקית נכונה וברורה לעובדים

כל בעל עסק יודע כי ניהול עובדים, מעקב אחר שעון נוכחות והסנכרון בין העובדים הוא חשוב. על כל עובד לדעת לבצע את תפקידו, אך גם עליו לדעת לעבוד בעבודת צוות ולהעביר דיווח שוטף למקומות הנכונים. קופה ממוחשבת מאפשרת עבודה על תוכנה אחת, וכך הסנכרון בין העובדים הוא יעיל ואפקטיבי.

גם העבודה עצמה הופכת לקלה יותר. אם עובד היה לפני כן צריך לחשב בכוחות עצמו ולהקליד ידנית עסקאות שונות, הרי שבאמצעות סריקת ברקוד או הזנת קוד מסוים, הוא יכול לחסוך זמן עבודה יקר למעסיק.

כאשר עבודת העובדים מסונכרנת, קל לבעל העסק עצמו לעקוב אחר התקדמותם וממילא, ניהול העובדים הופך ליעיל יותר.

כספי הקופה מאובטחים

קופה ממוחשבת מגנה על כספי העסק בשיעור חד. בעל העסק יכול לנהל מעקב מרחוק אחר מצב הקופה ובאופן כללי, היא מצמצת את מספר הגניבות מקופת העסק. אם נתייחס לכספי העסק בפן הכללי נראה כי באמצעות קופה ממוחשבת מספר הטעויות בחישוב חשבוניות קטן משמעותית. הקופה מחשבת את מה שמורים לה, היא לא תחליט על מבצע מעצמה ולא תטעה בחישוב אחוזי הנחה לדוגמא.

"כספרית" – הכל במוצר אחד

לוגו כספרית מבית JP TRADE קופות רושמות
כספרית מבית ג'יי.פי. טרייד

בעל עסק המחפש לייעל את העסק באמצעות כלים חכמים, ישמח לגלות את מוצר הדגל הבלעדי ל-J.P.Trade. מדובר בקופה רושמת ומסוף אשראי המיוצרות בסטנדרטים מחמירים המשלבים מגוון אופציות מעולם העסקים, הכל במוצר אחד. צוות המומחים של ג'יי פי טרייד יעזרו לכם להתאים את תוכנת הקופה "כספרית" לצרכים שלכם, ניהול ספרים והפקת דוחות בקלות ויעילות תוך שימת דגש על מענה מקיף לצרכי העסק.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים וייעוץ חינם.

 

**למידע נוסף חשוב על ניהול ספרי חשבונות של העסק מאתר כל זכות לחץ כאן >>

 

שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
איך להשיג עוד לקוחות?

כל עסק מבוסס על 3 עקרונות בסיסיים, הראשון הוא כמובן המוצר אותו מוכרים, צריך שתהיה דרישה עבורו, השני הוא הניהול, עם ניהול טוב העסק עובד

קרא עוד »
המדריך לקופה רושמת

אם אתם לפני פתיחת עסק חדש, כדאי שתבחרו קופה לחנות שתהיה איכותית, אמינה וקלה לתפעול שתיתן לכם גב חזק לתפעול השוטף של העסק.כמו כן עליכם

קרא עוד »
דילוג לתוכן