סליקת אשראי

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
אם אתם מעוניינים לבצע סליקת אשראי בחנות שלכם אך חשים שמערך הקופות הרושמות שלכם מסובך, מבוסס על תוכנות ישנות וכל השכנים שלכם בקניון או ברחוב כבר מזמן עקפו אתכם טכנולוגית, התחושות שלכם אינן מטעות אתכם. קופה רושמת עם מנהל SAP כבר מזמן שייכת לעידן העבר.
סליקה בכרטיס אשראי

ה- SAP המסובך והקשיח הצריך לימוד יסודי, על גבול הפדגוגי, של כל עובד חדש שהגיע לחנות. על הוצאת דו"ח Z וספירת מלאי לא היה מה לדבר עם העובדים החדשים, וספק אם העובדים הוותיקים ברובם המכריע ידעו כיצד לעשות זאת. אנו מציגים קופות ממוחשבת חדשה המותאמת לעידן המודרני, מבוססת מסך מגע בה ניתן לבצע סליקת אשראי, החתמת כרטיסי עובד וקליטת כרטיסי הטבה כמו "תן ביס" ו- "סיבוס".

סליקת אשראי בקלות וללא מחשבה

בשונה ממנהל SAP, בקופת מסך מגע אין תוכנה לקופה שצריך להתקין. היא צרובה בתוך הקופה ומופעלת אוטומטית עם חיבורהּ לחשמל והפעלתהּ. החלק היפה הוא שהממשק הוא עברי ולא אנגלי, עם פונטים ענקיים וגרפיקה צבעונית ומרהיבה. הסליקה מתבצעת ממש בקלות, עם הוראות ברורות על המסך הראשי של הקופה.

פעולה מהירה של הקופה: ביצועים יעילים ואופטימליים

הביצועים של הקופה הרושמת החדשה הם לאין שעור מהירים יותר מדגמי הקופות הישנות. ההתחברות לחברת האשראי והשגת אישור או דחייה של הגבייה – מהירה מאי פעם. גם הפקת החשבונית המודפסת נעשית בפרקי זמן קצרים מאד, כמעט ללא המתנה.

פעולות מיוחדות ושמורות מתבצעות בקלות רבה

הפקת דו"חות Z, דו"חות ספירות מלאי, מאזנים, דו"ח רווח והפסד – כל אלו נעשות בקלות על ידי הקופה הרושמת עם מסך המגע. לא זו בלבד כי סליקת אשראי, פעולת הבסיס של כל קופה רושמת, נעשית קלה ונגישה, גם הוצאת הדו"חות הללו היא במרחק כפתור עד 2 לכל היותר, ולא קומבינציה של כפתורים וסיסמאות כמו במנהל SAP. המשמעות היא שכל עובד יכול לעשות זאת, אך אם אתם כמנהלים חוששים ולא מעוניינים לתת למאן דהו להוציא דו"חות מסוג זה, ניתן לאבטח מסכים אלו עם סיסמת אבטחה מותאמת אישית.

שדרגו לקופה הרושמת החדשה ותיהנו מכל היתרונות שלא היו לכם כשעבדתם עם סליקת אשראי בעבר!

שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
עובדת מול מחשב לאחר קבלת טיפים חשובים לניהול העסק שלה
עומדים להקים עסק? טיפים חשובים לניהול עסק

אף אחד לא נולד כאשר הוא ידע כיצד לנהל עסק. ניהול עסק זוהי משימה לא קלה, בטח אם בעסק נמצאים גם עובדים שונים. אך בחלק לא קטן מהמקרים לא תהיה לכם הזדמנות להתחיל ללמוד את העולם הזה. בסיטואציות שונות תמצאו את עצמכם נכנסים אל תוך הנעליים הגדולות. לכן אם תקראו את המאמר הבא, תוכלו לקבל כל מיני טיפים חשובים לניהול מוצלח. לא משנה אם העסק שלכם הוא עסק קטן או אולי דווקא יש לכם עסק גדול.

קרא עוד »
תשלום עבור פיצה באמצעות כרטיסי אשראי וקופה רושמת לפיצרייה
קופה רושמת חכמה לפיצריה | מחשב קופה לפיצריה

פיצריות הן מסעדות המזון המהיר הפופולריות ביותר בישראל, חלקן משתייכות לרשת ידועה ופועלות בדרך של זכיינות וחלקן בבעלות פרטית, ורוב העסקים מציעים מכירה של פיצות במקום ומשלוחים.

כל פיצריה חייבת קופה רושמת ממוחשבת איכותית ומתקדמת, לכן כדאי לדעת כי חברת ג'יי. פי. טרייד מספקת מגוון פתרונות איכותיים לפיצריות בפרט ולמסעדות המזון המהיר בכלל.
כל הקופות הממוחשבות מגיעות עם תוכנה ייעודית הכוללת פונקציות ומודולים ייחודיים המבטיחים יתרונות רבים לפיצריות, ופתרון מלא ומקיף לסגנון העבודה בעסק המבוסס בין היתר על משלוחים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן