לא קל לנהל עסק

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
ניהל העסק הוא הרבה יותר מאשר מכירת המוצר או החלפת תקול באחר, ניהול עסק כיום כולל מעקב לקוחות, מעקב חשבונאי שכולל את חישובי ההוצאות, ההכנסות, ניהול מלאים וניהול עובדי העסק.
אישה מחזיקה שלט במאמץ שכתוב עליו "לא קל לנהל עסק - מזל שיש קופות ממוחשבות של ג'יי פי טרייד

כל אלו ואף יותר מאוד קשים למעקב וניהול, אולם על מנת לייעל את ההתנהלות הזו ולהקל על בעלי העסקים בעניין הרי שכיום אין עסק שאין בו קופות ממוחשבות. קופות ממחושבות למעשה חוסכות מבעל העסק המון משאבים ומאפשרת לו להתפנות לעיסוקים שהם חשובים באמת כמו מכירות. למעשה קופות ממוחשבות תופסות חלק נכבד מהניהול של העסק ומבצעות פעולות אוטומטיות שבעבר היה צורך לבצעם בצורה ידנית.

לא תבחרו טוב יותר, קופות ממוחשבות לעסק

כל אחד מבעלי העסקים בין אם הוא ספר, מפעל או סופרמרקט מבין ויודע שעל מנת שיוכל להפיק מהעסק שלו את מרב היכולות עליו להאציל סמכויות, אז נכון שאפשר להביא מחסנאי וגם סופר מלאים, אפשר גם להביא עובד שיעקב אחר הלקוחות, העסקאות שלהם וישב ליד הקופאי ויציע את המבצעים הרלוונטיים לכל לקוח. אולם בפועל אי אפשר לעשות זאת מסיבות רבות, ראשית כל העלויות של המשכורות לכל כך הרבה עובדים ויגרמו לעסק לפשוט רגל. ח

שוב לציין כי קופות ממוחשבות אינן מחליפות את בעל העסק אלא מהוות כלי עזר לניהולו. ועל כן ניתן להתאים את תוכנת הקופה בהתאמה מושלמת לצרכים. למעשה ניתן ליצור ולהפיק נתונים מכל אחת מעמדות קופות ממוחשבות ואפילו לנהל את שעות העבודה של עובדי העסק.

בחירת קופות ממוחשבות

יש לא מעט חברות שמציעות פתרונות מגוונים לעסקים וביניהם נכללות קופות ממוחשבות. בחירת קופות ממוחשבות חייבת להיעשות בכובד ראש ולאחר בחינה מדוקדקת. חשוב להבהיר, קופה זאת אינה קופה רושמת פשוטה, ויש לערוך בדיקות לפני הקניה שלה. מבין כל הדברים שתבדקו כדאי לשתף את חברת הקופות לגבי אופי העסק שלכם, אפשרויות התשלום, סוגי הדוחות שתרצו להפיק ואפילו את הדרך בה אתם מנהלים את המלאי שלכם, נתונים אלו יאפשרו לכם לבחור קופות רושמות  טובות יותר ומתאימות יותר לעסק שלכם.

המלצה נוספת היא לבצע סימולציה לגבי אופי העבודה עם הקופות שאתם עומדים לרכוש, תוכלו לדמות עסקאות ומכירות, כך תוכלו "להרגיש" את הקופה בעבודה ולוודא שאכן הא מתאימה לכם. חשוב לוודא מבין כל נותני השירותים מי באמת זמין לתת לכם מענה גם בשעות שאתם עובדים, לא אחת השירות ניתן בשעות העבודה שאינן מקבילות לשעות העבודה שלכם, לכן כאשר אתם בוחרים קופות ממוחשבות לעסק בדקו מי נותן שירות, מתי השירות ניתן ומה כולל השירות. לא תרצו למצוא את עצמכם עם תור של לקוחות וקופות ממחושבות לא תקינות או עם תקלה.

ההמלצה הגורפת לבעלי עסקים תמיד להיות מוכנים ובכלל זה בנוסף על קופות רושמות שיש בעסק מומלץ שתהיה אחת נוספת לחירום. יש דגמים של קופות ממוחשבות ניידות שמופעלות על ידי סוללה, כך לא תהיו תלויי בחשמל או ביתר הקופות בעסק.

שאלות נפוצות
ניהול עסק אינו משימה קלה. מניהול כספים ועד טיפול בנושאי לקוחות, ישנם קשיים רבים איתם מתמודדים בעלי עסקים על בסיס יומי. קשיים אלו נעים מהתמודדות עם בעיות תזרים מזומנים ועד ליצירת אסטרטגיות שיווק יעילות.
באמצעות שימוש בקופה רושמת ממוחשבת, עסקים יכולים לייעל את פעילותם ולחסוך זמן. טכנולוגיה זו מאפשרת לעסקים לעקוב אחר מכירות, מלאי ופרטי לקוחות בצורה יעילה יותר. זה גם עוזר לצמצם שגיאות בעסקאות, ומקל על ניהול ההיבטים הפיננסיים של העסק. מעבר לכך, שימוש בקופה רושמת ממוחשבת יכול לספק אמצעי אבטחה נוספים הן ללקוחות והן לעסקים. על ידי שימוש בטכנולוגיה זו, עסקים יכולים להבטיח שכל העסקאות מאובטחות ומדויקות.
שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
סליקה בכרטיס אשראי
קופות רושמות ניידות

קופות רושמות ניידות של “כספרית” מהוות פתרון אידאלי עבור הרבה מאוד עסקים, מציעות להם אופציות נוחות לתשלום ומשפרות את ההתנהלות הכללית של העסק. קופות רושמות ניידות “כספרית”

קרא עוד »
קופה רושמת ממוחשבת קטנה מדגם PAY DEVICE
קופה רושמת קטנה

כל חנות או בית עסק רוצים שיהיו להם לקוחות מרוצים ולקוחות חוזרים. כאשר בעל העסק או מנהל העסק עסוק כל היום בהתנהלות מול לקוחות, קשה מאוד לבצע שימור לקוחות תוך כדי עבודה. באמצעות קופה רושמת קטנה, שימור לקוחות הוא בהחלט אפשרי!

קרא עוד »
ניהול קופה רושמת

אם הנכם בעלי עסקים והקופה שלכם מיושנת, המאמר הזה נועד עבורכם. גם אם אתם פותחים עסק חדש ורוצים כי הכול יתנהל כשורה, הגיע הזמן להיצמד

קרא עוד »
דילוג לתוכן