התאמת סוג המסך של הקופה – למה זה חשוב?

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
קופה ממוחשבת היא כלי נחשק לכל בעל עסק אשר עובד באופן קבוע עם ביצוע עסקאות ודורש ייעול ללוגיסטיקה, על עובדה זו אין עוררין. לפני שרוכשים קופה ממוחשבת חשוב לענות, תחילה, על השאלה – למה חשוב להתאים את סוג המסך של הקופה?
התאמת סוג המסך של הקופה - למה זה חשוב - קופת מחשב עם מסך ואישה שסובלת מכאבים בצוואר

כפי שצוין לעיל – קופה ממוחשבת הינה כלי עזר אופטימלי ואף אידאלי בעת ניהול עסק, אדרבא כשמדובר בעסק שמנהל עסקאות על בסיס קבוע (חנויות שונות, דוכני אוכל, מסעדות וכד'). בכדי לענות על השאלה שלשמה התכנסנו – למה התאמת סוג המסך של קופה ממוחשבת חשובה? נסביר, קודם, מהי קופה רושמת ולמה היא בעצמה חשובה.

קופה ממוחשבת – מה זה בעצם?

קופה ממוחשבת, או בשמותיה האחרים – קופה רושמת או קופת מחשב – הינה מערכת להכתבת, תיעוד וניהול כלל העסקאות שנבצע בעסק שלנו. היתרון העיקרי שהיא מקנה הינו ייעול העסקת ואופטימיזציה לוגיסטית. מערכת זו עושה זאת בעזרת תיוק וסידור כלל המידע הרלוונטי לנו בעת ניהול עסק אשר מבצע דו"ח תקופתי – ריכוז עסקאות, סיכום הכנסות והוצאות, ניהול מלאים. קופה רושמת מאפשרת גם נגישות לכלי עזר כמו הוצאת חשבוניות מס, ניהול שוברי זיכוי, הפקת פתקי החלפה ועוד. כלי העזר הללו, בצירוף היתרונות הרבים שהיא מקנה, מאפשרים ניהול ספרים אידאלי, מקלים על סידור האינפורמציה הלוגיסטית שלנו, ולבסוף – מייעלת את עסקנו.

האם מסך מתכוונן טוב יותר ממסך מקובע?

התשובה לשאלה זו מעט מסובכת – היא תלויה במשתנים רבים ומשתנה בין סיטואציה לסיטואציה. התשובה, במילה אחת, היא כן. גמישות לעולם לא תזיק בעת שימוש בקופה רושמת. מסך מתכוונן יאפשר לנו להתאים את הגובה של קופת מחשב לצרכי העסק שלנו, בכדי להקל על הלקוחות שלנו ועל עובדינו שיתפעלו אותה. בכדי להרחיב על התשובה, נציג שלוש סיטואציות בהן תידרש קופה ממוחשבת עם מסך מתכוונן.

  1. קופה לפוד טראק

בעת שימוש בקופה ממוחשבת בעסק כמו פוד טראק (עגלה ניידת\נייחת שמוכרת אוכל), נמצא את עצמנו שוהים על דלפק / פלטפורמה גבוהה בהרבה מלקוחותינו. בכדי להקל על רכישת לקוחותינו ובכדי לחסוך מאיתנו את הצורך לרדת מפלטפורמת העגלה בעת לקיחת הזמנות –מסך מתכוונן בקופה לפוד טראק יכול להקל עלינו ואף יידרש בכדי לנהל שגרה עסקית אופטימלית.

  1. קופה למסעדה

בעת ביצוע פעולת מכירה במסעדה, קיימות עמדות רבות בהן נציב קופה ממוחשבת. נוכן להציב אותה בכניסה, מעבר לדלפק, ליד המטבח ובעוד מגוון מקומות. בכדי שנוכל לאפשר דינמיות מלאה בעת מיקומה, מומלץ ללכת על קופה רושמת למסעדה עם מסך מתכוונן.

  1. קופה למשתלה

מרבית המשתלות יציבו קופה רושמת בתוך מבנה מסוים. משתלות רבות נוטות להתבסס במבנים ישנים, בעלי פילוס לא אופטימלי ומפלסים שונים של גובה. קופת מחשב עם מסך מתכוונן תאפשר לנו להתאים את הקופה ללקוח ולמוכרים שישתמשו בה.

לסיכום

התאמת סוג המסך של קופת מחשב הינה מתבקשת ואף נדרשת במקרים מסוימים. לפני שתרכשו את הקופה הממוחשבת שתשרת אתכם, מומלץ להתייעץ עם אנשי המכירות של החברה שמספקת אותה בכדי להתאים אותה בצורה אופטימלית לצרכים שלכם. התאמה אידאלית של קופה רושמת תוביל לשימוש יעיל וללא קשיים במהלך סדר העבודה.

ג'יי פי טרייד הינה חברה המתמחית בסיפוק פתרונות מתקדמים בכל הקשור בקופות ממוחשבות, קופות רושמות פשוטות – קופות מחשב. מטרתה הינה לתת כלי עזר שיקנו הקלה ותמיכה בייעול העסק, באופטימיזציה לכל שקשור בלוגיסטיקה ובתיוק, סידור ושימוש בכלל המידע המכירתי בו יידרש ידע ושימוש על ידי בעלי עסקים. אנו מספקים מוצרים איכותיים – היישר מהספק ועד ללקוח. המוטו שלנו: רק מוצרי איכות מובילים חוסכים בעיות חומרה!

שאלות נפוצות
ישנם מגוון סוגים שונים של מסכים שניתן להשתמש בהם, כולל צגי LCD, צגי LED, מסכי מגע ועוד. כל סוג מסך מציע יתרונות וחסרונות ייחודיים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת הסוג המתאים ביותר לעסק שלך. לקבלת ייעוץ אודות הקופה הרושמת וסוג המסך המתאים ביותר עבור העסק שלכם חייגו : 054-33-66-101 ☎️
כאשר בוחרים את סוג המסך המתאים לקופה רושמת, יש לקחת בחשבון מספר גורמים. מגודל ורזולוציה ועד בהירות ועמידות, חשוב לוודא שהמסך שתבחר מתאים לצרכים הספציפיים שלך. בנוסף, כדאי לשקול גם את עלות המסך וכן את התאימות שלו לרכיבי חומרה אחרים. על ידי התחשבות בכל הגורמים הללו, תוכל להבטיח שתקבל את ההחלטה הטובה ביותר בעת בחירת סוג מסך לקופה הרושמת שלך.
שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
משקל אלקטרוני SNOWREX NP-30
משקל אלקטרוני משקלי דלפק

אם אתה בעל עסק שזקוק לשקול מוצרים או פריטים אז אתה צריך משקל דלפק אלקטרוני המציג ומחשב את המחיר ביחס למשקל המוצר/פריט, ולנו יש את הפתרון הטוב ביותר בתחום משקלי הדלפק.

קרא עוד »
סורק ברקוד לייזר ZONERICH LS-6000
סורק ברקוד לייזר ZONERICH LS-6000

הכירו את ZONERICH LS-6000 סורק ברקוד לייזר, כלי רב עוצמה ויעיל שנועד לייעל את צרכי סריקת הברקוד שלכם. עם הטכנולוגיה המתקדמת והתכונות הידידותיות למשתמש שלו, סורק זה מושלם עבור מגוון רחב של יישומים, החל מניהול קמעונאות וניהול מלאי ועד ללוגיסטיקה ובריאות.

קרא עוד »
גיי פי טרייד כספרית קופה רושמת ממוחשבת
קופה רושמת לעסק

העסק שלכם מוכר מוצרים פרונטלית? קופה רושמת לעסק היא הדרך הטובה ביותר לשפר את היעילות מול הלקוחות שלכם! לכל אמצעי תשלום שהלקוח מציג לכם, יש

קרא עוד »
דילוג לתוכן