קופות רושמות מובחרות

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
אם גם אתם מעוניינים לשדרג את הקופה הרושמת בבית העסק, אנו שמחים להציג קופות רושמות ממוחשבות עם מסך מגע. קופות אלו חוסכות לכם מקום למקלדת ומתאפיינות ב- תמונת מסך איכותי וצבעוני שעושה אותו לקריא, ברור, וכזה שתענוג להביט בו ולעבוד מולו. קופה ממוחשבת עם מסך מגע מאפשרת לכם גם ליהנות מזיכרון פנימי, מעבר מאד יעיל ממסך למסך, ותפעול קל ומהיר בזמן אמת מול הלקוח. פירושו של דבר הוא שתמיד קל מאד יהיה לכם להכשיר עובדים חדשים ולהניע תהליכים בחנות המשודרגת.
קופה רושמת חכמה Longfly ‏‏Heavy Duty​

קופת מחשב ייחודית

קופות רושמות עם מסך מגע הן קופות מחשב ייחודיות אשר מסוגלות לבצע שלל תהליכים מהירים, החל משליפת נתונים כמו דו"חות רווח והפסד, ועד לעיון במצבת המלאי בחנות. נכון, בתחילת חייה של הקופה יש לכם עבודה להזין את כל הנתונים הללו, אך מרגע שסיימתם לבדוק את עצמכם, זו קופה שעובדת בשבילכם ומשתנה בהתאם לשחרור מוצרים, חיובם ושחרורם מהמלאי. גם כאשר מוצר יוצא מתקינות ויש צורך להחזירו לספק, צריך להעבירו בקופה הרושמת על מנת לגרוע אותו ממצבת המלאי.

שימוש קל מאד גם לקופאים חדשים וחסרי ניסיון

כמה פעמים הכניסו לכם לראש כי קופאי הוא אך ורק אדם עם ניסיון? כאשר יש לכם קופה ממוחשבת עם מסך מגע, אין בכך צורך. ההוראות במסכים הן בעברית וקל מאד ומהיר מאד לעבור ממסך למסך. קופות רושמות הן לא מה שהיו בעבר, וככל שנכנסה הטכנולוגיה החדשה של מסכי מגע, ההתרגלות אליהן הרבה יותר מהירה. זה הוכח במרכולים, בסופרמרקטים הגדולים ואפילו בחנויות ביגוד וטכנולוגיה בקניונים בהן נעשה מעבר אל קופות רושמות ממוחשבות עם מסכי מגע.

שימוש מהנה ללא קשר לסוג המשימה שנעשית

הגעה למסך הדו"חות לא יכולה להיות יותר קלה. שליפת נתונים מתאפשרת בפרקי זמן קצרים. חיוב הלקוח נעשה במהירות וביעילות, כולל תקשורת עם מסופי אשראי. שימוש כזה בפלטפורמות כמו קופות רושמות היה בגדר חלום עד לפני 5-10 שנים. כיום, יש לכם קופת מחשב לא יקרה וקלה מאד לשימוש, המבוססת על ייעול תהליכים וזירוזם, תוך הגעה למסכים המבוקשים בקלות רבה. מי שבאמת מעוניין לבצע שינוי בחנותו, יעבור אל קופות רושמות ממוחשבות בעלות מסכי מגע קלים לתפעול.

מאמרים נוספים

שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
גיי פי טרייד כספרית קופה רושמת ממוחשבת
קופה רושמת לעסק

העסק שלכם מוכר מוצרים פרונטלית? קופה רושמת לעסק היא הדרך הטובה ביותר לשפר את היעילות מול הלקוחות שלכם! לכל אמצעי תשלום שהלקוח מציג לכם, יש

קרא עוד »
קופה רושמת ממוחשבת

החלטתם לפתוח חנות? מתכננים למכור פרונטאלית ללקוחות? אתם חייבים שתיהיה לכם קופה רושמת ממוחשבת! הקופה הרושמת הממוחשבת היא הכלי החזק ביותר היום לגביית תשלום מלקוחות

קרא עוד »
משקל אלקטרוני SNOWREX NP-30
משקל אלקטרוני משקלי דלפק

אם אתה בעל עסק שזקוק לשקול מוצרים או פריטים אז אתה צריך משקל דלפק אלקטרוני המציג ומחשב את המחיר ביחס למשקל המוצר/פריט, ולנו יש את הפתרון הטוב ביותר בתחום משקלי הדלפק.

קרא עוד »
דילוג לתוכן