כאשר לקוח מגיע למסעדה, הוא ירצה לקבל את האוכל הכי טוב שיש. אך בנוסף לאוכל איכותי, כל מסעדה צריכה לספק ללקוח חווית שירות. חווית השירות היא הפרמטר שיכול לעשות את ההבדל בין המסעדה שלכם למסעדות אחרות. כאשר לקוח יעשה את בחירתו, הוא ייקח בחשבון את כל הפרמטרים הללו. קופה ממוחשבת למסעדה יכולה להפוך את חווית השירות לבלתי נשכחת. חווית שירות שכל לקוח לא יצליח לשכוח אותה כל כך מהר. כיצד קופה אחת פשוטה יכולה לעשות את כל ההבדל?

ניתן לשלם באשראי עם קופה ממוחשבת למסעדה

לא כל הלקוחות יהיו מוכנים לשלם במזומן כאשר הם מגיעים לסעוד במסעדה. נכון לכתיבת שורות אלה כל מסעדה שמכבדת את עצמה מציעה לשלם גם באשראי. קופה ממוחשבת תאפשר לכל מסעדה להתחיל לקבל גם תשלומים בכרטיס אשראי. כל סועד יבחר את הדרך שבה הוא מעדיף לשלם על הארוחה שהוא אכל. פעם אחת זה יכול להיות במזומן ובפעם אחרת זה יכול להיות באשראי. מכאן אנו מבינים כי חווית השירות של הלקוח תהיה חווית שירות גבוהה.

תשלום מהיר עם מינימום של עיכובים

כאשר הלקוח מסיים את הארוחה, הוא ירצה להמשיך את היום שלו. קופה ממוחשבת למסעדה מסייעת לכם לבצע את התשלום במהירות. המשמעות היא שתוכלו לשחרר את הלקוח לענייניו תוך זמן קצר, וזה יהיה מאוד משמעותי עבורו. סועדים שמתעכבים זמן רב במסעדה רואים את זה כפגיעה משמעותית בחוויית הסעודה. גם אם האוכל היה הכי טעים שיש, זה לא יגרום להם לשכוח את ההמתנה המרובה. לכן תוכלו לקצר את התורים הארוכים ולשחרר את השולחנות במהירות.

בואו להתרשם מ J.P. Trade

קופה ממוחשבת למסעדה מאפשרת לחייב בשולחן

לא מעט מסעדות כבר מבינות כי הן מוכרחות להתאים את עצמן להתקדמות הטכנולוגיה. רוצים להעניק לכל סועד חוויה שהוא לא יצליח לשכוח אותה? תוכלו לחייב את כל הסועדים בשולחן עצמו. כך לא תצטרכו לקחת מהם את הכסף ולבצע את החיוב בדלפק. זה יחסוך זמן יקר, ויראה לסועדים כי אתם לא מתפשרים על ההנאה שלהם. השאיפה היא שהם יצאו עם חיוך גדול מהמסעדה מהרגע הראשון.

מינימום של טעויות בחשבון של הסועד

כדאי מאוד שלא תעשו טעויות כאשר אתם נותנים לסועד את החשבון שלו. רוב הסועדים יעברו על הקבלה עוד לפני שהם יבצעו את התשלום. קופה ממוחשבת למסעדה תגרום לכך שלא תעשו טעויות קריטיות. טעויות שאולי בגינן הלקוח יחשוב כי נעשה לו עוול כזה או אחר. ברגע שכל העבודה עם הקופה היא עבודה ממוחשבת לא אמורות להיות בעיות. כל לקוח יקבל את הקבלה על האוכל והשתייה שאותה הוא לקח.

תקלו על עצמכם ועל העובדים במסעדה

העבודה במסעדה היא לא עבודה קלה, בטח בשעות העומס והלחץ. קופה ממוחשבת למסעדה תקל עליכם מאוד את ההתנהלות אל מול הסועדים. כל ביצוע ההזמנה יתבצע בצורה ממוחשבת, ותוכלו להעביר אותה ישירות למטבח. ברגע שההתנהלות של המסעדה תהיה טובה, גם הסועדים ירוויחו. הם יראו כי המסעדה עובדת בצורה נכונה ויעילה. כזאת שמטיבה עם העובדים ועם כל האנשים האחרים שמגיעים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *