קופה למספרה ולמעצבי שיער

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מקימים מספרה? מספרים לקוחות בבית? אתם צריכים קופה! ספרית? מחפשת קופה רושמת לעסק שלך? ענף עיצוב השיער והספרות בישראל מתפתח עם השנים, ולאחר משבר הקורונה נפתחו לא מעט מספרות חדשות ברחבי המדינה. בתחום הספרות בישראל יש אלפי עסקים, בעיקר מספרות קטנות ובינוניות בהן מעסיקים עד חמישה עובדות ועובדים.
קופה למספרה

לפי נתוני ארגון מעצבי השיער בישראל יש כ-20,000 מספרות פעילות.

בין אלו ישנם גם מכונים של מעצבי שיער, והשוק מגלגל מיליארדי שקלים בשנה.

מספרה או סטודיו לעיצוב שיער חייבים להקפיד על ניהול ספרים, לרשום את ההכנסות וההוצאות, לדווח כחוק לרשויות המס, לשלם מיסים ולנהל את העסק בהתאם לתקנות המחייבות.

כדי לייעל את העבודה במספרה ולאפשר ללקוחות לשלם באמצעות כרטיסי אשראי ואפליקציות תשלומים עדכניות כמו ביט ואפל פיי – מומלץ לרכוש קופה רושמת "כספרית" ייחודית למספרה מחברת ג'יי. פי. טרייד, החברה המובילה לפתרונות טכנולוגיים מתקדמים למיכון משרדי ולניהול העסק.

קופה ממוחשבת למספרה ולמעצב שיער

היום משתמשים בקופות חדישות ומומחשבות או בפינפאד
היום משתמשים בקופות חדישות ומומחשבות או בפינפאד

במספרות רבות ברחבי הארץ ניתן למצוא קופה רושמת מיושנת הכוללת מגירה לאחסון מזומנים ושיקים ולהפקת קבלות ללקוחות העסק.

זהו פתרון מיושן שאינו מתאים למעצבי שיער ולמספרות איכותיות ומודרניות.

הפתרון הנכון והמתאים ביותר למספרות הוא קופה רושמת ממוחשבת, קטנה ומעוצבת בצבע מתאים שחור או לבן ומתאימה במיוחד לשולחן או לדלפק קטן, כוללת מדפסת קטנה להוצאת קבלות ומגירה לכסף קטנה במיוחד, התוכנה מנהלת דוחות כספיים, לרשום הכנסות והוצאות על מנת להקפיד על ניהול ספרים כחוק וכדי להגיש בזמן דוחות לרשויות המס.

בנוסף, הקופה הממוחשבת מגיעה עם תוכנה מתקדמת המאפשרת להפיק דוחות שונים המאפשרים לספר לעקוב אחר תזרים המזומנים, לנהל מלאי, לנהל מועדון לקוחות ועוד.

 

כיום, ההמלצה לספרים ולמעצבי שיער היא לרכוש או לשכור קופה ממוחשבת עם תוכנה המתאימה לצורכי העסק הכוללת מערכת סליקת כרטיסי אשראי מעודכנת לתקן החדש EMV. חשוב לזכור כי רוב הלקוחות המגיעים למספרות ולמכוני יופי ועיצוב שיער מעדיפים לשלם באמצעות כרטיסי האשראי שלהם, במקום להחזיק מזומן בארנק.

 

מספרה שלא מציעה שירותי סליקת אשראי תתקשה לעמוד בתחרות הגבוהה המאפיינת את שוק הספרות ועיצוב השיער בארץ.

לכן, הקופה הממוחשבת למספרה מהווה יתרון חשוב להצלחת העסק, היא משפרת את התדמית של הספר או מעצב השיער, ובנוסף היא תורמת לביצועים ולשביעות הרצון של הלקוחות.

המספרה תלויה בלקוחות קבועים ונאמנים החוזרים למקום, לכן אין להקל ראש בעת בחירת הקופה הממוחשבת למספרה.

 

בחירת קופה ממוחשבת למספרה

בסיופ התספורת התשלום הינו קל ומהיר ללא עיכובים מיותרים
בסיום התספורת התשלום הינו קל ומהיר ללא עיכובים מיותרים

העבודה במספרות ובמכוני עיצוב שיער היא דינמית ותזזיתית, לקוחות באים והולכים במהלך היום, וכל לקוח זוכה לשירות מקצועי ואישי.

יש מספרות גדולות בהם עובד צוות מיומן הכולל מעצבי ומעצבות שיער, מנקים, קוסמטיקאיות המציעות טיפולי יופי וטיפוח ועוד.

לאחר התספורת במקום, ברוב המקרים הלקוח משלם לפקידה בדלפק הקבלה או לספר שסיפר אותו, אפשר לבחור קופה ממוחשבת המחוברת למערכת סליקת אשראי.

כדי לבחור קופה ממושבת למספרות ולמעצבי שיער מומלץ להתייעץ עם המומחים של חברת ג'יי. פי. טרייד.

הקופה הממוחשבת חייבת להתאים לסגנון העבודה במספרה, לייעל את העבודה, לשפר את השירות ללקוחות ולהציע כלי ניהול מתקדמים. למידע נוסף ולהזמנות צרו איתנו קשר באמצעות הטלפון, המייל או האתר.

שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
קופה רושמת ממוחשבת

האם קופה רושמת ממוחשבת רושמת יותר? התשובה היא בוודאות כן! קופה רושמת ממוחשבת מספקת כלים חישוביים ושיווקיים מצויינים ומאפשרת לעבוד מול מספר לקוחות גדול בצורה יעילה ומהירה. הקופה הממוחשבת היא למעשה כמו עוד עובד בחנות או בבית העסק אשר מבצע פעולות מהירות וחיוניות לעבודה מול הלקוחות שלכם. באמצעות השימוש בקופה ממוחשבת, ניתן לספק שירות ליותר לקוחות בזמן קצר ולתת להם מענה מהיר לכל שאלה או בעיה.

קרא עוד »
המדריך לקופה רושמת

אם אתם לפני פתיחת עסק חדש, כדאי שתבחרו קופה לחנות שתהיה איכותית, אמינה וקלה לתפעול שתיתן לכם גב חזק לתפעול השוטף של העסק.כמו כן עליכם

קרא עוד »
דילוג לתוכן