כל היתרונות של עמדות מכירה ניידות

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
פודטראק, עגלות קפה ועוד דוכנים מהסגנון הזה הפכו להיות מוקדי מכירה אפקטיביים בשנים האחרונות ומעניקים מענה של מזון מהיר במינימום עלות ללא תשלום על שכירות או קניית נכס עבור עסק הסעדה מסודר.
היתרונות של עמדות מכירה ניידות

מנהלים עסק מזון נייד? איך אתם מרכזים את התקבולים? כיצד אתם מפיקים דוחות? כדי לספק לכם התייעלות עסקית יעילה – עמדות מכירה ניידות מציעות לכם שירות קופה רושמת, חכם, חזק, מותאם אישית ונייד. קראו על יתרונות השימוש בעמדות מכירה ניידות.

עמדות מכירה ניידות – היתרונות

בתור לקוחות אנחנו מצפים לקבל שירות יעיל ובעיקר מהיר בדוכני מזון שונים. זמני לחץ או רעב עשויים להעצים את הדרישה. מה שברור הוא שהתנהלות איטית בקופה תבריח אותנו כלקוחות מכניסה נוספת לאותו דוכן או עגלת מכירה.

המסקנה שלנו בתור בעלי עסקים היא אחת: יש לייעל ולמהר את השירות הניתן ללקוחות בקופה ככל שניתן. עכשיו, אחרי שאנחנו מסכימים עם הטענה הזו, איך מתקדמים מכאן הלאה, כלומר, איך עושים את זה טוב יותר ובפרק זמן קצר יותר?

עמדת מכירה ניידת לייעול תהליכי התשלום

קופה רושמת ממוחשבת הניתנת לשימוש ממקומות שונים מציגה עידן חדש עבור בעלי דוכנים ניידים משאיות מזון. באמצעות כלי טכנולוגי יעיל זה ניתן לבצע שירות מכירה וקניה מכל מקום בקלות רבה.

קופה רושמת חכמה – הקלה על הלקוחות

עמדת מכירה ניידת של ג'יי פי טרייד מציעה קופה רושמת חכמה המאפשרת סליקה של כרטיסי האשראי, התקשרות עם חברת האשראי לקבלת אישור והנפקת חשבוניות הכוללות אישור עסקה. לקוחות הנעזרים בעמדה זו ייהנו משירותי קבלת תשלום באשראי ללא צורך בהוצאת מזומנים מכספומט ובכך נוצרת חווית רכישה חיובית יותר שתעודד רכישות חוזרות מה שיגדיל כמובן את רווחי העסק.

עמדה ניידת פלוס תוכנה הנלמדת בקלות

קופה לפוד טראק (משאית מזון) וקופה לעגלות קפה צריכה להיות קלה לניהול, כך שכל נער המתמנה לנהל את הקופה יוכל בנקל לשלוט בנבכיה של אותה קופה לעסק. קופות רושמות כעמדות מכירה ניידות מכילות את תוכנת "כספרית" קלה וידידותית למשתמש הניתנת ללמידה בקלות. כיום לא צריך להיות מתמטיקאי כדי לעשות חישובים מתמטיים סבוכים, קופות רושמות חכמות עושות עבורנו את העבודה.

קופה לפוד טראק משאית מזון - עמדות מכירה ניידות של גיי פי טרייד

יותר עסקאות משתלמות

עמדות מכירה ניידות הן כלי לניהול עסקי של עסקאות בהיקף גדול יותר ובאיכות גבוהה יותר. אם בעבר בעל עסק היה ממוקד בעריכת עסקאות מקומיות בלבד בהעדר משאבים נוספים. הרי שכיום באמצעות עמדות אלו ניתן לצאת ולמכור ביריד מזון באותו קונספט חשבונאי מדויק כביכול היה בתוך חנות העסק עצמה.

מועדון לקוחות

קופה רושמת ניידת מתקדמת מציעה שירות מועדון איכותי למטרת שימור והגדלת מעגל הלקוחות בחברה. באמצעות מערכת קלה ונוחה לתפעול ניתן להגדיר בקלות הטבות והנחות עבור חברי מועדון מה שיבוא לידי ביטוי בזמן תשלום בקופה החכמה. קופה חכמה אם כן מסייעת גם בחוויית לקוח חיובית מה שמשפר בהכרח את הפן התדמיתי של העסק וממילא משפיע על מיתוג נכון של העסק.

עמדת מכירה המתממשקת עם החיבורים החשובים בעסק

עמדת מכירה ניידת המחוברת לממשקים השונים של העסק מאפשרת ניהול יעיל יותר של העסק. קופה רושמת חכמה מתחברת למערכת הנהלת החשבונות, מערכת ניהול העובדים, מערכת בדיקת המלאי ועוד. כך הקופה הרושמת אינה כלי לחישוב תשלום וקבלת תקבולים בלבד, אלא משמש מרכז עצבים חשוב בעסק לניהול חכם ואפקטיבי יותר של החשבונות בעסק.

עמדת מכירה ניידת בגלל האבטחה

עמדות מכירה ניידות מציע רמת אבטחה גבוהה במיוחד עבור דוחות, תקבולים ופרטי ניהול חשבונות החשובים לשמירה תוך חיסיון מצד בעלי העסק.

לסיכום: עמדת מכירה ניידת

בעלי עסקים של המאה ה-21 כבר חייבים זאת לעצמם: עמדת מכירה ניידת. הצטרפו גם אתם למועדון משתמשי הקופה הרושמת הניידת ותהנו מיתרון משמעותי על פני המתחרים וייעול עסקי מוכח של יכולות העסק שלכם.

שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
סליקת אשראי לעסק באמצעות קופה רושמת - ואיך לבחור מכשיר סליקה
סליקת אשראי לעסק באמצעות קופה רושמת – ואיך לבחור מכשיר סליקה

סליקת אשראי בקופה רושמת נעשתה לאחד התחומים החמים במסחר. צרכנים רבים לא מסתובבים עם מזומן ומבצעים חלק ניכר מהרכישות שלהם באשראי. בחלקם הגדול, הם מעדיפים להצביע ברגליים מול חנויות המקבלות גם תשלום בכרטיס אשראי, לפיכך, אם הקמתם עסק ושכרתם חנות, מכשיר סליקת אשראי חייב להיות היעד הבא שלכם. כיצד מממשים אותו?

קרא עוד »
דילוג לתוכן