3 טיפים לייעול העסק שלך

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
העולם העסקי מייצר תחרות בלתי מתפשרת שקובעת נורמות עסקיות קשוחות לבעלי חברות וארגונים בתחומים שונים. אפשר לנסח זאת כך: או שאנחנו מתקדמים או שאנחנו מדדים מאחור. מסתבר שאתם מעדיפים את האופציה הראשונה. אנו מאמינים בשינויים מינוריים ליצירת התייעלות גדולה שתוביל לשינוי חיובי במאזן הרווחים. לפניכם טיפים שנוסו בחברות מובילות והוכחו כשינויים המייצרים רווחיות בטווח הקצר והארוך. קראו את עצות מומחי הכלכלה והייעוץ העסקי להתייעלות העסק שלכם.
_טיפים לייעול העסק

אז איך מייעלים את העסק?

גלגלים של עסק רווחי צריכים להיות משומנים נון סטופ. במקרה שבו אנחנו נעסוק היום שימון הגלגלים יעזור להתייעלות הפעילות העסקית וממילא להגדלת רווחים. לפניכם 3 טיפים להתנהלות עסקית נבונה:

1. עסק חכם = קופה רושמת ומסוף אשראי חכמים

העולם הטכנולוגי מתקדם בקצב מסחרר, הטלפונים החכמים כבשו את רוב האוכלוסייה ובתים חכמים מתחילים להיות הטרנד החדש בדירות עבור מגורים טובים יותר. גם בתחום המסחר חל שינוי מהותי בתחום הטכנולוגי. כיום, העולם העסקי עובר בהדרגה לקופות רושמות חכמות המציעות פתרון מושלם לרישום של תקבולים והוצאת כל סוגי הדוחות לצורך ניהול של ספרי הנה"ח בעסק. התוכנה מותאמת ומסונכרנת עם צרכיו הספציפיים של כל עסק.

קופות רושמות חכמות מסוג כספרית של ג'יי פי טרייד מכילות תוכנה לניהול עסק המאפשר קיצור תהליכי רישום והפחתה בצורך בכוח אדם. קופה רושמת לעסק הינה אחד מהכלים השימושיים ביותר והתאמה ספציפית לצרכיו החשבונאיים של הארגון היא עשויה לייעל מאוד את תהליכי החשבונאות ולייצר דוחות מסודרים על פי דרישת בעל העסק.

2. השקעה במוטיבציה

כחלק מתפיסה בה כוח האדם של החברה מהווה את המשאב היקר ביותר בעסק יש לדאוג להנעה מקסימלית של העובדים למען מתן תפוקה איכותית לצד שירות לקוחות אדיב ויכולת ייצור מקסימלי. איך עושים זאת? ניתן לעודד תפוקה ולשמר עובדים באמצעות הענקת הערכה, מחוות ובונוסים בנוסף למשכורת הקבועה. חשוב להתמיד בכך כדי ליצור מערכת עבודה איכותית הפועלת היטב.

3. מיתוג

כדי להפוך את העסק לטבוע לתודעת הלקוחות יש להשקיע במיתוג איכותי. מיתוג העסק הוא החלק אסטרטגי העומד מאחורי מערך שיווקי חכם. מיתוג הוא אחד הנכסים החשובים בעסק משום שהוא מייצר את התדמית הנכונה בעיני הלקוחות הפוטנציאליים. לצורך כך יש להשקיע באתר אינטרנט ופרסומים במדיות השונות: בדיגיטל ובאמצעים פיזיים כשכולם מדייקים למטרת המיתוג ועונים לכללי התכנון המקדים תוך שמירה על קו מסרים אחיד.

בניית האסטרטגיה השיווקית תיעשה בדגש על יצירת שפה עיצובית נכונה, שימוש במסר טקסטואלי מדויק ומציאת ערוצי השיווק המתאימים ביותר לקהלי היעד הרלוונטיים.

מיתוג נכון ישלב אנשי צוות ממספר סוגים: מומחי שיווק, אנשי UI ו- UX, מתכנתים, בודקי תוכנה ועוד. השקעה במיתוג היא תהליך שיווקי מובהק שאינו מהווה הוצאה אלא השקעה לטווח הרחוק בביסוס העסק וצמיחתו.

ג'יי. פי. טרייד – אספקת פתרונות מתקדמים לניהול עסקים

חברת ג'יי. פי. טרייד נוסדה כבר ב-2002 והיא כאן כדי לספק עבור בעלי עסקים את הפתרונות הטכנולוגיה הטובים ביותר בעולם ככל שקשור בקופות רושמות, בקופות ממוחשבות ובמסופי אשראי. המוטו של החברה הינו אספקת מוצרי איכות מובילים בלבד. המותג "כספרית" הינו מותג מוביל בתחומו של החברה לתוכנה מובילה לקופות רושמות ממוחשבות אמינות, ידידותיות ונוחות מאוד לשימוש. הקופה הרושמת שמציעה חברת ג'יי.פי. טרייד הינה קופה רושמת מתקדמת הכוללת את כל מרכיבי החומרה הנדרשים בחומרה אחת. הקופה מספקת שירותים חכמים המיוחד לצד שימוש ידידותי ביותר ונוח לתפעול, בנוסף לפתרונות מתקדמים בתחום רישום הדוחות וסיוע בתחום ניהול החשבונות של העסק.

שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
קופה רושמת לעסק - איך לבחור - דגם kps lucky door
איך לבחור קופה רושמת לעסק ואיך לבחור את הספק המתאים?

אם יש לכם עסק, בוודאי אתם יודעים כי היום קופה רושמת היא מצרך שאתם לא יכולים לוותר עליו. עם התקדמות הטכנולוגיה בעולם המודרני, בכל התחומים, קופות רושמות הפכו לא רק למוצר לחישוב והנפקת חשבוניות, אלא הרבה יותר מכך. היום בעזרת קופה רושמת ממוחשבת אתם יכולים לבצע ניהול של מועדון לקוחות, מעקב וניהול של המלאי, ניהול עובדים, מבצעים, תשלום בהקפה ועוד מגוון עצום של פעולות נוספות. לכן היום קופה רושמת ממוחשבת הינה מצרך חשוב שיכול לסייע לכל אחד לנהל את העסק בצורה טובה יותר ולכן אל תוותרו על רכישה של קופה כזו. אז איך בוחרים קופה רושמת לעסק? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

קרא עוד »
סופרים אגורות ידנית - צריכים כלים שיעזרו ברישום הכנסות בעסק
כלים לסיוע ברישום הכנסות לעסק

רישום הכנסות בעסק מהווה חלק אינטגרלי מפעילות עסקית תקינה. כדי ליצור מאזן נכון שיוביל לייעול ומינוף העסק יש להקפיד על רישום חשבונאי מדויק.
חישוב מדוקדק של הכנסות מול הוצאות בעסק ובניית גרף עסקי המציג את תנודתיות הרווח וההפסד באופן חודשי הם פעילויות בסיסיות עבור ניהול תקין של עסקים בכל סדר גודל.
מעוניינים לייעל את צורת רישום ההכנסות בעסק? ריכזנו לפניכם את הכלים היעילים ביותר בעסק לרישום הכנסות.

קרא עוד »
דילוג לתוכן