השכרת קופה ממוחשבת

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
השכרת קופה ממוחשבת היא אחד הצעדים היותר נבונים שתוכלו לעשות למען תפקוד תקין ויעיל של העסק שלכם. עבור השכרת קופה ממוחשבת יהיו השלכות מרחיקות לכת על ניהול כלל העסק, בכל עסק.
קופה רושמת של JP trade - ג'יי.פי.טרייד. הנציגה הבלעדית בישראל לקופות רושמות וממוחשבות

ג’יי. פי. טרייד הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברות איכות מהמובילות בתחום, המציעה השכרת קופה ממוחשבת, השכרת קופה רושמת, השכרת קופה רושמת ממוחשבת אשר מיוצרות בטכנולוגיות המתקדמות והאמינות ביותר. מוצרי הדגל של החברה נקראות “כספרית” – קופות רושמות ממוחשבות משולבות "כספרית “ALL IN ONE”  תומכות בכל צורות קבלת התשלום, לרבות קבלת כרטיסי אשראי.

השכרת קופות ממוחשבות "כספרית “ALL IN ONE” או השכרת קופה ממוחשבת אחרות מבית ג’יי. פי. טרייד, מעניקה לכם קופה בעיצוב יפה, ממשק נגיש, ביצועים מהירים, מסך נגיעה, יכולת לקרוא כרטיסי אשראי, קופונים, תווי שי ועוד אין ספור פונקציות אשר יכולות לשמש בצורה מיטבית כל בית עסק.

השכרת קופות ממוחשבות מבית  ג’יי. פי. טרייד תבטיח לכם קופות איכותיות ושרות מעולה. הקופות הממוחשבות שלנו הופכות להיות יד ימינו של כל עסק בכך שהן מאפשרות ממש לנהל את העסק בפועל, לנהל מעקב אחר לקוחות וכל זה ללא כל מאמץ מצדכם. האפשרויות האלה פשוט קיימות בצורה מובנית בקופות ומאפשרות לעסק שלכם להתפתח ולהגדיל את כמות הלקוחות. כמו כן, ניתן לקבל פונקציות כגון הזמנת סחורה, ניהול מלאי, מעקב אחר רווחים, מניעת גניבות, מתן מענה הן ללקוח, הן לעסק בכל הקשור להיקף הרכישות, חברי מועדון ועוד. לקופות רושמות של העידן החדש יש מעבד חזק, זכרון פנימי גדול, כונן קשיח, חיבור למדפסת ולמשקל, חיבורי USB, מסכי מגע, מקלדות, מגירות כסף וגם מקלדת ועכבר ממש כמו במחשב. גם אם תחום המחשבים אינו מוכר לכם היטב, הרי שתפעול קופות רושמות "כספרית" מבית ג’יי. פי. טרייד, יהיה קל פשוט ונגיש לכל.

חברת ג’יי. פי. טרייד מציעה ללקוחותיה השכרת קופה רושמת, השכרת קופה רושמת ממוחשבת וכן רכישה של קופות רושמות מסוגים שונים עבור צרכים משתנים של בית עסק.

ג’יי. פי. טרייד היא חברה מובילה בתחום קופות רושמות ממחושבות, בעלת מוניטין גבוה, אשר מעניקה אחריות מלאה לכל מוצריה, עם שרות לקוחות מקצועי ואדיב, זמינות גבוהה לצרכי לקוחותיה ומתן שרות ומענה איכותיים.

מאמרים נוספים

שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
קופת מחשב

הטכנולוגיה המתקדמת הגיעה כמעט לכם תחום והיום היא נמצאת גם בחנויות ובבתי העסק אשר מספקים שירות פרונטלי ללקוחות. באמצעות קופת מחשב, ניתן לבצע מגוון פעולות המאפשרות

קרא עוד »
דילוג לתוכן