החלפת מדפסת מובנת בקופות של פיוניר

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
לא רק קלות ההפעלה של קופות ממוחשבות אלא גם התחזוקה חשובה. קופות ממוחשבות כבר מזמן הפכו להיות אלו שמכתיבות לנו את ההתנהלות מול הלקוחות. הן הפכו להיות מעין מנהלות לבית העסק שלנו, בקופות ממוחשבות אנו מצד אחד מנהלים מלאי, מכירות ואת הלקוחות עצמם ומצד שני יש גם צורך בתחזוקה שוטפת על מנת שהן ימשיכו לתת לנו מענה כשצריך. כיום הקופות הממוחשבות מבוססות מחשב PC לכל דבר והטיפול בהן הינו יחסית קל. אולם יש קופות קלות עוד יותר לתחזוקה והן הקופות של חברת PIONEER מסדרת S-line.
החלפת מדפסת בקופה רושמת בקלות

השלבים בהחלפת מדפסת בקופה של פיוניר הלכה למעשה

ראשית אם אתם מסתבכים בקריאת הוראות ההחלפה מצורף קישור לסרטון שיסביר לכם את הפעולה בקלות.

  1. העברת מתג ההפעלה למצב OFF ולאחר מיכן ניתוק זרם החשמל
  2. הטיית המסך לאחור
  3. לחיצה על לחצני השחרור בצדדים שישחררו לכם את המכסה העליון
  4. שחרור בורגי הצמדה של המדפסת ( יש 2 כאלו בצידי המדפסת והשחרור הוא ידני)
  5. משיכה קלה כלפיכם והמדפסת נשלפת החוצה.
  6. שחררו את 2 הכבלים המחוברים
  7. חברו את המדפסת החליפית לכבלים
  8. הכניסו חזרה את המדפסת
  9. חזקו בורגי צד
  10. החזירו את המכסה והטו חזרה את המסך אליכם.

זהו!, אם לקח לכם יותר מדקה וחצי להחליף מדפסת כנראה ששתיתם קפה בדרך.


קל זה לא מילה

אם הייתי אומר לכם שלהחליף נורה בנברשת לוקח יותר זמן מאשר להחליף מדפסת בקופה של פיוניר סביר להניח כי תגידו שאין לי מושג על מה אני מדבר, אך למעשה לוקח פחות מדקה להחליף רכיבים שונים ואפילו את המדפסת כולה. ראשית נבהיר כי קופות ממוחשבות של פיוניר תמיד נבנו עם מחשבה על האופן בו יהיו בשימוש אצל הלקוח כלומר הנדסת אנוש מעולה עם חשיבה תמיד על מתן מענה ללא חוסרים. ואכן קופה מסדרת S-Line שהיא קופת AIO כלומר הכול כלול שבה מובנה המסך, סורק כרטיסי אשראי והמדפסת היא למעשה ארוזה כולה במעטפת אחת שמאפשרת שימוש במינימום מקום. ובכן כקופה שעובדת ועובדת יש לפעמים תקלות, תקלות אלו לרוב הן מכאניות כלומר קורא כרטיסי אשראי שמזייף בעקבות הצטברות אבק או שומנים או בעיה נוספת שמוכרת היא מדפסת שנגמר לה הנייר או שפשוט אבק ולכלוך גורמים להיתקע. בעיה כזו אינה חמורה כל עוד יש לכם דרך אחרת לתת מענה ללקוחות שלכם אולם יחד עם זאת פיוניר הגדילה לעשות וחשבה על כל פרט ופרט וכחלק ממערך הקופה שלה גם התחזוקה היא קלה ביותר, אמנם הכוונה היא לתחזוקה בסיסית שגם אתם כעובדי או בעלי העסק יכולים וזאת רק כדי להמשיך ולמנוע עיקוב ברצף העבודה. לרוב אלו יהיו החלפות של מכלולים שלמים באחרים בשיטת Plug & Play.

שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
קופה רושמת ממוחשבת

האם קופה רושמת ממוחשבת רושמת יותר? התשובה היא בוודאות כן! קופה רושמת ממוחשבת מספקת כלים חישוביים ושיווקיים מצויינים ומאפשרת לעבוד מול מספר לקוחות גדול בצורה יעילה ומהירה. הקופה הממוחשבת היא למעשה כמו עוד עובד בחנות או בבית העסק אשר מבצע פעולות מהירות וחיוניות לעבודה מול הלקוחות שלכם. באמצעות השימוש בקופה ממוחשבת, ניתן לספק שירות ליותר לקוחות בזמן קצר ולתת להם מענה מהיר לכל שאלה או בעיה.

קרא עוד »
קופה חכמה לפיצוציות / קיוסקים – מהי הקופה הכי טובה עבור קיוסק?
קופה חכמה לפיצוציות / קיוסקים – מהי הקופה הכי טובה עבור קיוסק?

מתכננים לפתוח קיוסק או פיצוציה? מעוניינים לשדרג את הפיצוצייה שלכם ולהוסיף קופה רושמת מתקדמת וחכמה לייעול העבודה בעסק?

פנינו למומחים של ג'יי. פי. טרייד, החברה המתמחה בפתרונות למיכון ולניהול משרדי, בדגש על קופות חכמות ומתקדמות טכנולוגית, וקיבלנו מהם דגשים וטיפים לבחירת קופה חכמה לפיצוציות ולקיוסקים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן