דוגמאות לקבלות

מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
מאת: צוות ג'יי. פי. טרייד
דו"חות הקופה הרושמת - כספרית/ קופה רושמת מדפיסה דו"חות כספיים לפי מחלקות, קודים , קופאים/יות, פריטים ועוד! מדפיסה דו"חות בעברית סיכום ביניים X, סיכום סוף יום Z סיכום מצטבר אוטומטי סיכום תקופתי (לדוחות מע"מ) ועוד. מדפיסה דו"חות וסיכומים יומיים של עסקאות בכרטיסי אשראי
הדפסת-קבלה-של-קופה-רושמת

הפקת קבלות – הקופה הרושמת –  כספרית

  • עריכת כותרת/לוגו בתכנות מיידי
  • בראש הקבלה ובסופה עד 8 שורות מידע. כמו שם החנות, כתובת, טלפון, עוסק מורשה, תיאור החנות, שעות פתיחה, מבצעים, אתרים ועוד…

קבלה מפורטת בעברית:

תאריך, שעה, מס' פעולה, שם פריט, כמות פריט, תיקון פעולה, ביטול, זיכוי, עודף, סך הכל לתשלום ועוד. אפשרות להדפסת מספר אסמכתא לעסקה על הקבלה ובדו"חות, לדוגמה: מספר תעודת זהות, מספר טלפון, מספר המחאה ועוד! אפשרות להוצאת העתק של כל קבלה אחרונה (לקבלת המוצר מאשנב קבלה וכדומה)

 

קבלה-של-קופה-רושמת הדפסת-קבלה-של-קופה-רושמת הדפסת-קבלה-של-קופה-רושמת

שיתוף המאמר
תקציר
יעקב - מנהל j-p-trade קופות רושמות וממוחשבות לעסקים
יעקב פשינסקי

מנכ"ל ובעלים ג'יי. פי טרייד –  זיכיונות בלעדיים לשיווק קופות רושמות מהמתקדמות בעולם.

לייעוץ ותיאום הדגמה >>
מאמרים נוספים
סליקה בבית קפה עונתי באמצעות קופה רושמת להשכרה
קופות רושמות להשכרה

קופה רושמת היא כלי חשוב ביותר לכל בית עסק. אך למרות זאת, ישנם לא מעט בתי עסק אשר קופה רושמת אינה משרתת אותם בכל יום, מכיוון שהעסק שלהם עובד בתקופות עונתיות או לתקופות מוגדרות מראש. במקרה זה, ניתן לשכור קופה רושמת ולהינות מכל הכלים המקצועיים ביותר שבית עסק נהנה מהם ביום יום. בדרך זו, ניתן לבצע תקבול של תשלומים באופן מלא, לחייב באשראי, במזומן ולהוציא חשבוניות מודפסות בצורה קלה ונוחה.

קרא עוד »
קופה רושמת של JP trade - ג'יי.פי.טרייד. הנציגה הבלעדית בישראל לקופות רושמות וממוחשבות
קופות רושמות למכירה – מה חשוב לדעת לפני שקונים קופה רושמת

כל בעל עסק עם ניסיון רב בתחום, מכיר בחשיבות השימוש בקופה רושמת, אבל לא כל אחד יודע מה הם הדברים שחייבים לדעת רגע לפני שבוחרים קופה למכירה. המאמר הנוכחי לקח את העובדה זו צעד אחד קדימה, במטרה לרכז את כל הנקודות החשובות שצריך להכיר בשלבים הראשוניים, כדי שכל בעל עסק יוכל לבחור את הקופה המתאימה לו ביותר.

קרא עוד »
קופה רושמת ממוחשבת -P-LONG-FLY קופה עם מסך אחורי
מה החשיבות של מסך אחורי בקופות אוטומטיות וקופות רושמות ?

מסך אחורי בקופה רושמת הוא כלי שימושי וטכנולוגי, אשר בכוחו לשפר את חווית הלקוח, ולסייע לעובדי המכירה לשפר את רמת השירות שהם מעניקים ללקוחות. המטרה המרכזית של מסך אחורי בעמדת מכירה הוא תקשורת ישירה עם הלקוח, אשר מעלה את אמינות העסק.

קרא עוד »
דילוג לתוכן